Kırıkkale ve Kırşehir İllerine Ziyaret Gerçekleştirildi
15 Eylül 2021Kamu kurumları ile Bakanlığımıza bağlı sağlık kuruluşlarında sunulan, ağız ve diş sağlığı hizmet kalitesinin artırılması, etkin ve verimli çalışmaların yürütülmesi ile koruyucu ve tedavi edici ağız ve diş sağlığı hizmet planlamaları amacıyla Genel Müdürlüğümüz Ağız ve Diş Sağlığı Dairesi Başkanlığı yerinde değerlendirmeler yapmaktadır.

Bu kapsamda, Daire Başkanımız Doç. Dr. Emre KORKUT 08 Temmuz 2021 tarihinde Kırıkkale ve Kırşehir İllerine ziyaret gerçekleştirdi. Mevcut ağız ve diş sağlığı hizmeti sunan sağlık tesisleri, yatırım planlamaları ile pandemi döneminde verilen sağlık hizmet sunumu değerlendirildi. Kırıkkale Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinin yerinde değerlendirilmesi sonrasında, Kırıkkale İl Sağlık Müdürü Dr. Murat AĞIRTAŞ, müdürlük yöneticileri ile ağız ve diş sağlığı merkezi başhekiminin katılımı ile toplantı yapılarak istişareler gerçekleştirildi.

Kırşehir İl Sağlık Müdürlüğü ziyareti ile çalışmalara devam edildi.İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Ali BULUT, yönetim ekibi ile ağız ve diş sağlığı merkezi başhekiminin sunumları sonrasında Kırşehir Şehit Polis Hayrettin Yılmaz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi yerinde değerlendirilerek yürütülen çalışmalardan duyulan memnuniyet dile getirilirdi.

1..png

1.png

3.png

4.png

15.jpg

13.jpg

2..jpg

9.jpg

10.jpg

12.jpg